×

Festivalul-Concurs „Uniți prin muzică”

Elevii cercului de muzică din Liceul Teoretic „Andrei Vartic”, ghidați de profesoara de muzică Natalia Pasat, au participat la Festivalul-Concurs „Uniți prin muzică”, ediția a IV-a, organizat de LT „Ion Suruceanu”, sat. Suruceni, r-nul Ialoveni.

Eleva clasei a VII-Straita Milena a obținut PREMIUL MARE al Festivalului.

Eleva cl. a XII-a, Răileanu Patricia, s-a plasat pe locul III.

Mulțumiri tuturor celor implicați în organizarea și desfășurarea acestui frumos eveniment.

Succese și noi realizări Patriciei și Milenei. Bravo!!!