Miss Primavară
Primăvara ne înverzește sufletele și ne readuce zâmbetele pe feţe, de aceea liceul nostru a hotărât să
marcheze frumos această frumoasă ocazie.Ţinând cont de faptul, că avem cele mai frumoase domnișoare
și cu sosirea primăverii a fost organizat concursul „Miss Primavară” la care au participat 5 tinere din
treapta liceală. Participantele au fost supuse la mai multe teste, prezentarea personală, talentul, proba
de stil și inteligenţa. Fiecare dintre ele s-a descurcat nemaipomenit, au creat o atmonsfera placută
și au fost sustinute la maxim de către colegii de clasă.
pentru tipar Adriana Corcodel, clasa 10-a reală














